TÁMOGASSA A MARGITSZIGETI EVEZÉST ADÓJA 1%-ÁVAL! 

Kedves Klubtagok, régi és mai Evezősök, Kedves Szülők!

Kérünk Benneteket, hogy adótok 1%-val támogassátok klubunkat, és erre bíztassátok ismerőseiteket, munkatársaitokat, barátaitokat is. Mindenki előtt ismeretes, hogy klubunk anyagi nehézségekkel küszködik, a hajók karbantartása, klubházunk üzemeltetése, úszó csónakházaink folyamatos karbantartása nagyon nagy terhet ró Egyletünkre. Minden Ft hozzájárul ahhoz, hogy céljaink megvalósuljanak.

Célunk minél több fiatal evezni tanítása, egészséges életmódra nevelése és az idősebb generáció hasznos és egészséges szabadidő eltöltésének segítése. Amennyiben lehetőségetek van, kérjük személyi jövedelemadótok 1%-át  ajánljátok fel a Danubius Nemzeti Hajós Egyletnek.

A kedvezményezett adószáma: 19009636-2-41 
A   kedvezményezett   neve:   Danubius   Nemzeti   Hajós   Egylet.

További információkat itt olvashattok.

Támogatását előre is köszönjük,

DNHE elnöksége